FAQJA KRYESORE
   
PRODUKTE
   
OFERTA
   
GALERI
   
INFO
   
TE REJAT
   
KONTAKT
 
  
SHFAQJA PARAPRAKE E GALERISE
                                                                                                                                                               
 
 
 
 
 
 
 
 

DHOMA DOPIO
Tendecat e reja, dizenjo e paster dhe e kendshme.

DHOME FEMIJESH
Fillesa e nje personaliti per te pare te ardhmen.

BUFE
Kontraste dhe elegance.

KOLLTUQE & KENDE
Forma dhe pamje qe shprehin butesi dhe komfort.

TAVOLINA NGRENIE
Elegance absolute dhe impakt viziv i menjehershem.

AMBIENTE TE JASHTME
Binom i perkryer: natyre plus relax.

      1993. Pasioni, kurajo, sakrifica, keto jane vlerat qe inspiruan ne krijimin e mobilerise “AJAX”. Rezultatet e kenaqshme fillestare çuan shume shpejt ne konsolidimin e ketij realiteti komercial. Koha dhe eksperienca i kane treguar firmes cilat jane nevojat reale te klienteles kundrejt produkteve: cilesi e bukuri.

Zgjerimi i showroom-it ne ambjentet e godines ne autostraden Tirane - Durres, nje strukture me nje siperfaqe prej 2300 m² e inaguruar ne vitin 2006 i pergjigjet pikerisht kerkesave dhe shtimit te tipologjive te arredimit per cdo ambient shtepiak....lexo më shumë 
Strategjia me e rendesishme e biznesit tone eshte ajo e çmimeve. Ne zgjedhim serish te jemi prezent ne familjet tuaja pavaresisht nivelit ekonomik me oferta konkuruese dhe joshese.

.

 

 

Qellimi yne : “Klienti te mbetet i gjithmone i kenaqur.”........lexo më shumë 

BULETINĖ
E-mail
REGJISTRO  >>      
TE REJAT
05/11/2013
Mobileri Ajax
Se shpejti do t'ju mundesojme te rejat m...  vazhdon...
Arkiva e tė rejave